Apklausa apie spurgų krautuvėlės internetinės parduotuvės dizainą

Kokia yra Jūsų nuomonė apie Spurgų įsigijimą internetu ir pristatymą į namus, arba atsiemimą parduotuvėje?

  1. gera
  2. Linksma idėja
  3. Nesu bandęs maisto pirkimo internetu, tačiau manau, kad tokiam verslui būtinas itin greitas pristatymas.
  4. Neturio apie tai nuomonės, nes nesu to bandžiusi, tačiau mieliau pirkčiau spurgas kavinėje arba spurgų parduotuvėje.
  5. Spurgos tikrai nėra tokia prekė kurios labai reiktų kad užsisakinėčiau, ką noriu pasakyt, kad tai nėra pirmo būtinumo maistas kurį užsakinėčiau
  6. Teigiama, manau, kad tikrai atsirastų žmonių kurie naudotūsi šia paslauga.
  7. Gera ideja, taciau klausimas ar pasiteisins.
  8. :)
  9. Patogu, bet jei kalbant apie pristatyma i namus tai reiktu sviezumo:)
  10. jei kažkokie komplektai "super duper" būtų , pirkčiau