Apklausa apie spurgų krautuvėlės internetinės parduotuvės dizainą

Kokia yra Jūsų nuomonė apie Spurgų įsigijimą internetu ir pristatymą į namus, arba atsiemimą parduotuvėje?

  1. Nepatiklų, nors tai ir sumažintų asmens laiką, bet neaišku, ar tai bus šviežia, tvarkingai pateikta, kai matai, kai tave aptarnauja, susidarai nuomonę ir pats nusprendi, ar sugrįši dar kartą, ar ne ;)
  2. Nekokia
  3. Manau neverta
  4. Suvalgau gal viena spurga į du menesius
  5. Jau yra tai sukurta:) ir uzsiiminejama, per mazai domejaisi :)
  6. tam tikroje situacijoje visai patogu
  7. Spurgų iš viso valgyt negalima
  8. Gera ideja, taciau nemanau kad bus didele paklausa.
  9. Butu naujove, manau daug zmoniu susidometu panasiai kaip pica i namus.
  10. Galiu atsiimti ir vietoje, nebūtinas pristatymas į namus