Apklausa apie mobiliuosius telefonus
Atlieku apklausą asmeniniam projektui apie mobiliojo telefono naudojimą ir jo daromą žalą. Maloniai prašau atsakyti į keletą klausimų. Dėkoju už atsakymus!
Tu esi?
Kur naudoji telefoną?
Kita
- Beveik visur
- Visur
- Visur
- Visur
- Kada reikia
- Visur
- Visur
- Visur
- Visur
- Aś su draugais
Kiek laiko praleidi prie telefono?
- Neskaiciuoju
- 4-5 valandas arba daugiau žiūrint kokia situacija
- Daug
- 5h
- 3-4 val
- 4 valandas
- 4val-3val
- 10h
- 4h
- Per diena 5h
Kokias tikslais naudoji telefona (žaidimam ir pnš)?
- Susirasinejimjui ir kita
- Dėl susirašinėjimo ir socialinių programėlių
- Zaidimam susisiekimui
- socialiniems tinklams ir žaidimams
- Žaidimams, socialinėms aplikacijoms, fotografavimui, muzikos klausymui
- Rasti informacijos, praleisti laiką
- Instagram susirašinėju
- Susirašinėjimui
- skambinti ir rašyti žinutes
- Kartais žaidimams kartais jei kažko reikia
Ar žinai kokią žalą daro telefonas?
Kaip manai, kokią žalą sukelia dažnas mobiliojo telefono naudojimas?
- Skauda akis
- Priklausomybę, akių žalą ir kartais psichologines žalas
- Jokios
- regos ir dėmesio sutrikimus
- Daugiau laiko bendraujame virtualiu būdu negu gyvai, sukelia priklausomybę
- Blogai akim
- Skleidžia mikro bangas kenkia akim
- Palieka bloga rega
- akis gadina
- Gadina akis