Apklausa apie mobiliuosius telefonus

Atlieku apklausą asmeniniam projektui apie mobiliojo telefono naudojimą ir jo daromą žalą. Maloniai prašau atsakyti  į keletą klausimų. Dėkoju už atsakymus!

Tu esi?

Kur naudoji telefoną?

Kita

  1. Beveik visur
  2. Visur
  3. Visur
  4. Visur
  5. Kada reikia
  6. Visur
  7. Visur
  8. Visur
  9. Visur
  10. Aś su draugais
…Daugiau…

Kiek laiko praleidi prie telefono?

  1. Neskaiciuoju
  2. 4-5 valandas arba daugiau žiūrint kokia situacija
  3. Daug
  4. 5h
  5. 3-4 val
  6. 4 valandas
  7. 4val-3val
  8. 10h
  9. 4h
  10. Per diena 5h
…Daugiau…

Kokias tikslais naudoji telefona (žaidimam ir pnš)?

  1. Susirasinejimjui ir kita
  2. Dėl susirašinėjimo ir socialinių programėlių
  3. Zaidimam susisiekimui
  4. socialiniems tinklams ir žaidimams
  5. Žaidimams, socialinėms aplikacijoms, fotografavimui, muzikos klausymui
  6. Rasti informacijos, praleisti laiką
  7. Instagram susirašinėju
  8. Susirašinėjimui
  9. skambinti ir rašyti žinutes
  10. Kartais žaidimams kartais jei kažko reikia
…Daugiau…

Ar žinai kokią žalą daro telefonas?

Kaip manai, kokią žalą sukelia dažnas mobiliojo telefono naudojimas?

  1. Skauda akis
  2. Priklausomybę, akių žalą ir kartais psichologines žalas
  3. Jokios
  4. regos ir dėmesio sutrikimus
  5. Daugiau laiko bendraujame virtualiu būdu negu gyvai, sukelia priklausomybę
  6. Blogai akim
  7. Skleidžia mikro bangas kenkia akim
  8. Palieka bloga rega
  9. akis gadina
  10. Gadina akis
…Daugiau…
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą