Apklausa apie kelių kokybę Utenos rajone

6. Kodėl taip manote? Pagrįskite savo atsakymą į 5 klausimą.

  1. daug duobetu, nesutvarkytu keliu
  2. Nes baigiu mašinos pakabą sudraskyt šitais arimais
  3. Kelias duobėtas, netinkamai tvarkomas, vos pora vietų, kur kelias padorios būklės.
  4. Daug duobių
  5. Kelių kokybė Utenoje tikrai gerėja, tačiau yra tokių "nesvarbių" gatvių, kurios tik lopomos kasmet, o po žiemos visuomet problema atsinaujina..
  6. Daug duobiu, labai lengvai galima susigadinti masina
  7. Nes dalis keliu yra susiaurininama ir nekokybiška
  8. yra dqug katvių, kuriose kelias baisus. Na yra ir kur geras
  9. Kai kuriose vietose yra perdaug žvirkelių
  10. Daug kur duobes ir niekas netvarko