Apklausa apie gyvenimą Lietuvoje

Sveiki, mes esame VILNIUS TECH Antro kurso pramogų industrijų studentai rašantys kursini darbą ,, Lietuvoje gyventi gera“ tema medijų studijų dalykui. Garantuojame, kad ši anketa anonimine. Kviečiame pasidalinant savo patirtimi. Apklausa yra skirta sužinoti žmonių nuomonę apie gyvenimą Lietuvoje ir nustatyti kas juos skatina pasilikti šioje šalyje.

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Jūsų lytis?

Kiek jums metų?

Kur jūs gyvenate?

Jūsų išsilavinimas?

Ar šiuo metu gyvenate Lietuvoje?

Ar jums Lietuvoje gyventi gera?

Ar mąstote apie emigraciją?

Jen nuspęstumėte išvykti gyventi į užsienį kokios priežastys palikti Lietuvą būtų labiausiai tikėtinos?

Ar manote, kad Lietuva yra pažengusi valstybė finansiniuose ir kultūriniuose kontekstuose , stebint Europos atžvilgiu?

Jei gyvenate Lietuvoje, dėl kokių priežasčių Jums čia gyventi gera?