Apklausa apie dienos pietų valgymo įpročius viešojo maitinimo įstaigose

Sveiki, esu Socialinių mokslų kolegijos studentė ir šia apklausa siekiu sužinoti žmonių nuomonę apie dienos pietų valgymo pasiūlymus bei jų įpročius viešojo maitinimo įstaigose. Ši anketa yra anoniminė ir bus panaudota mokslo tikslams. Ačiū :)

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūs esate?

Ką šiuo metu veikiate gyvenime? ✪

Kiek Jums metų?

Ar valgote dienos pietūs viešojo maitinimo įstaigose?

Kaip dažnai valgote dienos pietūs viešojo maitinimo įstaigose?

Kiek laiko skiriate pietums per dieną?

Kiek pinigų skiriate pietums per mėnesį?

Pagal kokius kriterijus renkatės viešojo maitinimo įstaigą pietums?

Kiek pinigų išleidžiate per dieną pietums?

Ar Jus tenkina pietų pasiūlymo pasirinkimas viešojo maitinimo įstaigose?

Kaip dažnai keičiate viešojo maitinimo įstaigas pietums?

Kokį maistą dažniau valgote?

Ar mėgstate gaminti?

Kaip dažniausiai atrodo jūsų dienos pietų pasirinkimas?

Ar prie pietų užsisakotę gėrimą?

Ar pietums renkatės draugyją ar pietaujate vienas?

Kas galėtų pasikeisti viešojo maitinimo įstaigose, tam kad jose pradėtumėte lankytis dažniau?