Apklausa apie AB"Malsenos" miltus.

Kodėl? (Atsakymą pagrįskite)

  1. dar nenuvylė
  2. labai gera kokybe
  3. gal jau yprotis
  4. Gera kokybė
  5. Patriotiškumas
  6. patinka
  7. optimalus kokybės ir kainos santykis
  8. Neteko nusivilti dėl kokybės ir pripratimas
  9. mano manymu,tai vieni is geriausiu
  10. todel, kad ten gaminami kokybiski miltaj.