Apklausa apie AB"Malsenos" miltus.

Kodėl? (Atsakymą pagrįskite)

  1. kokybiški
  2. Nelabai ka gaminu is miltu
  3. pasitikim kokybe
  4. nes primena vaikyste
  5. nekreipiu demesio i firma
  6. kokybiški
  7. nezinau
  8. manau, kad šis produktas geriausias
  9. Neperku, patys malam iš grūdų.
  10. palaikome savus