Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
↩ Rezultatai
Apklausa apie AB"Malsenos" miltus.
Kodėl? (Atsakymą pagrįskite)
kokybiški
prieš daugiau nei 18m.
Nelabai ka gaminu is miltu
prieš daugiau nei 18m.
pasitikim kokybe
prieš daugiau nei 18m.
nes primena vaikyste
prieš daugiau nei 18m.
nekreipiu demesio i firma
prieš daugiau nei 18m.
kokybiški
prieš daugiau nei 18m.
nezinau
prieš daugiau nei 18m.
manau, kad šis produktas geriausias
prieš daugiau nei 18m.
Neperku, patys malam iš grūdų.
prieš daugiau nei 18m.
palaikome savus
prieš daugiau nei 18m.
«
1
2
3
S
M
L
»