UserSalniene
Vieša
Pranešti

Apklausa

Gerbiamas respondente,

kviečiame dalyvauti anoniminėje apklausoje, kurios tikslas – nustatyti ryšį tarp vadovų valdymo sprendimų ir darbuotojų ketinimo keisti darbą. Jūsų nuoširdūs atsakymai padės atlikti šį tyrimą. Remdamiesi Jūsų atsakymais, parengsime rekomendacijas organizacijų darbo vadovų valdymo sprendimams gerinti ir darbuotojų darbo pasitenkinimui didinti. Duomenys bus konfidencialūs ir naudojami tik mokslo tikslais. Lietuvos Sporto Universiteto Sporto ir Turizmo vadybos studijų pirmo kurso magistrantė Živlė Šalnienė.

Dėkoju už Jūsų atsakymus ir prisidėjimą prie vadybos mokslinių tyrimų.

Ar sutinkate dalyvauti šiame tyrime?
Jūsų lytis
Jūsų išsilavinimas
Gaunamo atlyginimo dydis
Jūsų darbo stažas šiame sporto klube
Kelintame sporto klube dabar dirbate treneriu
Žemiau pateikti teiginiai yra susiję su suvokiamomis įsidarbinimo galimybių alternatyvomis bei ketinimu keisti darbą. Atsižvelgiant į ketinimą pakeisti darbo vietą sporto klube pasirinkite Jums tinkamus teiginius.
Žemiau pateikti teiginiai su sporto klubo vadovų valdymo sprendimais COVID-19 pandemijos metu. Atsižvelgiant į juos pasirinkite Jums tinkamus teiginių atsakymo variantus.

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų1922
Atsakymų0124

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »