Apklausa 5d klasės - kopija

Ką manai apie savo klasės auklėtoją? Matematikos mokytoją? Ar matai, kokių trūkumų?

  1. Viskas yra gerai :)
  2. Kaip auklėtoja man labai patinka, kaip mokytoja - taip pat. Nematau jokių rtūkumų
  3. Ji gera ir aš nematau jokių trūkūmų
  4. Manau ji yra gera mokytoja, išaiškina neaiškias temas, aš nusiskundimų neturiu.
  5. Mano aklėtoja yra puiki!
  6. Manau, kad ji yra labai gera mokytoja. Trūkumų nėra.
  7. Jinai yra labai gera aukletoja ir nenorėčiau kitos, bet yra labai mažas trūkumas, kad kartais labai sunku man suprasti ką aiškina, tai yra, kad sudėtingai aiškina.
  8. gera aukletoja jokiu trūkumu nematau
  9. Kaip mokytoja ir kaip auklėtoja ji yra labai gera. Ne trūkumų nematau.
  10. Nematau jokių trūkūmų ir viską gerai išaiškina.