Ką manai apie savo klasės auklėtoją? Matematikos mokytoją? Ar matai, kokių trūkumų?
Viskas yra gerai :)
Kaip auklėtoja man labai patinka, kaip mokytoja - taip pat. Nematau jokių rtūkumų
Ji gera ir aš nematau jokių trūkūmų
Manau ji yra gera mokytoja, išaiškina neaiškias temas, aš nusiskundimų neturiu.
Mano aklėtoja yra puiki!
Manau, kad ji yra labai gera mokytoja. Trūkumų nėra.
Jinai yra labai gera aukletoja ir nenorėčiau kitos, bet yra labai mažas trūkumas, kad kartais labai sunku man suprasti ką aiškina, tai yra, kad sudėtingai aiškina.
gera aukletoja jokiu trūkumu nematau
Kaip mokytoja ir kaip auklėtoja ji yra labai gera. Ne trūkumų nematau.