daug pasirinkimų,įdomu,gali susirasti daug naujų draugų ir geri mokytojai
Draugai,klasiokai
Labai draugiška klasė .
Tikriausiai klasės auklėtoja ir klasiokasi.
Klasiokai, aukletoja ir matematika
Man patinka mokytis Ktu inžinerijos licėjuje todėl, kad geri mokytojai, draugai, neperdaug sunku mokytis, namų darbų kiekis labai geras.
Viskas neturiu priekaištų
Draugiški vaikai
Klasė, auklėtoja, mokiniai, mokytojai.
niekas viskas taspats kaip ir kitose mokyklose