Antrinės žaliavos

Kaip manote, ką reiktų daryti, kad žmonės imtų labiau rūšiuoti atliekas? Įvardykite

  1. Manau, tai turėtų būti paskelbta privalomu dalykų. Taip pat reikėtų suteikti daugiau informacijos, ypač vyresniems žmonėms. Žinoma, dar riušiuojamos šiukšlės, neturėtų būti supilamos į tą pačią šiukšlių mašinaą.
  2. ...
  3. Reikia, kad nauda būtų ne tik aplinkai, bet ir šiokia tokia asmeninė-materialinė
  4. Skatinti, pastoviai teikti informaciją, statistinius duomenis iš kitų valstybių praktikos apie teikiamą naudą rūšiuojant.
  5. daugiau rusiavimo konteineriu turetu buti, kad kiekvienam zmogui butu pakakamai arti eiti iki ju
  6. Edukacija, baudos
  7. Baudas deti kurie nerusiuoja ju.
  8. daugiau švietimo. o geriausia, kad išvis bendrų konteinerių neliktų, tik antrinių žaliavų konteineriai + kompostas
  9. Kuo daugiau informacijos apie tai žiniasklaidoje ar televizijoje
  10. Daugiau suteikti informacijos apie nauda