Kaip manote, ką reiktų daryti, kad žmonės imtų labiau rūšiuoti atliekas? Įvardykite
Žmonės patys turi susiprasti, kad rūšiavimas padeda aplinkai, kol to nebus, niekas jų neprivers to daryt.
Reklamos, viešumas
Manau rūšiavimo problema yra ne gyventojų nerūšiavime, bet valstybės požiūryje į šią problemą. Kinijoje yra specialus fabrikas, kuriame dirbantys žmonės rūšiuoja atliekas taisyklingai. Taip daug pigiau ir naudingiau. Juk į stiklo konteinerius metami stiklai su popierinėmis etiketėmis ir metaliniais kamšteliais. Koks čia rūšiavimas?
Atliekų rūšiavimą galima įvardinti kaip darbą, kadangi tai užima nemažai laiko ir pastangų, todėl reiktų daug noro
nezinau
nemanau nieko
švietimas pirmiausiai
Skatinti
Parodyti kiek tai yra naudinga ir kiek is to gali pats zmogus gauti naudos sau.