Anketos tikslas išsiaiškinti ar žmonėms yra svarbi slaugos kokybė.

Jūsų nuomone, ką reikėtų keisti slaugos srityje, kad būtų pagerinta slaugos kokybė?

  1. Daugiau nuosirdumo
  2. Profesinės etikos aspektus
  3. Mažinti pacientų skaičių tenkantį vienam slaugytojui
  4. Mažinti slaugomų pacientų skaičių
  5. Išklausyt pacientoc norus,taip kaip prideri
  6. Sistemą
  7. Manau reiktų pradėti nuo jų darbo krūvio ir atlyginimo, nes tie žmonės yra daug dirbantis, dažniausiai būna pervarge ir tai labai kenkia jų bendravimui su pacientu, nes viskas labai persiduoda jiem ir tai jaučiasi.
  8. Mažinti darbo krūvį, mokėti atitinkamą atlygį, motyvuoti darbuotojus
  9. Privatumo trūkumas, taip pat per didelis darbo krūvis
  10. Mažinti dirbamu valandu skaičiu darbuotojui ieškot išeities didinti darbuotoju skaičiu kad butu efektyvus darbas