Anketa

Sveiki, esu ketvirto kurso psichologijos studentė. Šiuo metu rašau bakalauro baigiamąjį darbą. Visų Jūsų labai prašau užpildyti šią anketą. Tyrimui reikalingi dirbantys 18-50 metų asmenys. Jūsų nuoširdūs atsakymai yra labai svarbūs, tad užtikrinu pateiktų atsakymų anonimiškumą ir konfidencialumą. Darbe bus naudojami tik apibendrinti visų anketų atsakymai. Anketoje nėra teisingų ar klaidingų atsakymų - teisingas tas, kurį pasirinksite. Jei dirbate ne vienoje darbo vietoje atsakykite apie pagrindinę darbovietę. Anketos pildymas turėtų užtrukti 10-15 minučių.

Ačiū už Jūsų laiką! 

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Jūsų amžius(įrašykite):

Jūsų lytis:

Jūsų išsilavinimas:

Jūsų pajamos atskaičius mokesčius („į rankas“):

Kiekvienam teiginiui pažymėkite po vieną atsakymo variantą, kuris geriausiai atspindi Jūsų nuomonę apie jį.

Visiškai nesutinkuNesutinkuŠiek tiek nesutinkuŠiek tiek sutinkuSutinku Visiškai sutinku
Aš jaučiuosi gaunanti/-is teisingą atlygį už savo atliekamą darbą.
Mano darbe yra tikrai per mažai galimybių būti paaukštintai/-am.
Mano vadovas gana kompetentingai atlieka savo darbą.
Aš nesu patenkinta/-as gaunamais priedais.
Gerai atlikusi/-ęs darbą, aš gaunu tokį pripažinimą, kokį ir turėčiau gauti.
Daug mūsų taisyklių ir procedūrų apsunkina gerą darbo atlikimą.
Man patinka žmonės, su kuriais aš dirbu.
Aš kartais jaučiu, kad mano darbas yra bereikšmis.
Šioje organizacijoje bendravimas yra geras.
Atlyginimai pakeliami nedaug ir retai.
Tie, kurie gerai atlieka darbą, turi geras galimybes būti paaukštinti.
Mano vadovas yra man neteisingas.
Mūsų gaunami priedai yra tokie pat geri, kaip ir kitose organizacijose.
Aš nejaučiu, kad mano atliekamas darbas yra vertinamas.
Biurokratizmas dažnai trukdo mano pastangoms gerai atlikti darbą.
Aš manau, kad turiu sunkiau dirbti, dėl to, kad mano kolegos yra nekompetentingi.
Man patinka tai, ką aš darau savo darbe.
Man nėra aiškūs šios organizacijos tikslai.
Aš jaučiuosi nevertinama/-as organizacijos, kai pagalvoju, kiek man mokama.
Žmonės čia kyla karjeros laiptais kaip ir kitose vietose.
Mano vadovas nepakankamai domisi pavaldinių jausmais.
Mūsų turimas priedų paketas yra teisingas.
Čia dirbantiems yra nedaug apdovanojimų.
Aš turiu per daug veiklos darbe.
Man patinka mano bendradarbiai.
Aš dažnai jaučiuosi nežinanti/-is, kas vyksta su šia organizacija.
Aš jaučiu pasididžiavimą atlikdama/-as savo darbą.
Aš jaučiuosi patenkinta/-as savo galimybėmis gauti didesnį atlyginimą.
Yra tam tikri priedai, kurių mes neturime, nors turėtume turėti.
Man patinka mano supervizorius/vadovas.
Aš turiu per daug kanceliarinio darbo.
Aš nejaučiu, kad mano pastangos įvertinamos taip, kaip turėtų būti.
Aš esu patenkinta/-as savo galimybėmis būti paaukštinta/-as.
Darbe yra per daug barnių ir nesutarimų.
Mano darbas yra malonus.
Darbo užduotys nėra visiškai paaiškinamos.

Kaip dažnai praėjusį mėnesį Jūs kalbėdavotės apie darbe įvykusius nemalonius dalykus su savo partneriu/e? (jei neturite partnerio/ės šį klausimą praleiskite)

Kaip dažnai praėjusį mėnesį Jūs kalbėdavotės apie darbe įvykusius nemalonius dalykus su savo šeimos nariais?

Kaip dažnai praėjusį mėnesį Jūs kalbėdavotės apie darbe įvykusius nemalonius dalykus su savo draugais?

Kaip dažnai praėjusį mėnesį Jūs kalbėdavotės apie darbe įvykusius malonius dalykus su savo partneriu/e? (jei neturite partnerio/ės šį klausimą praleiskite)

Kaip dažnai praėjusį mėnesį Jūs kalbėdavotės apie darbe įvykusius malonius dalykus su savo šeimos nariais?

Kaip dažnai praėjusį mėnesį Jūs kalbėdavotės apie darbe įvykusius malonius dalykus su savo draugais?