ANKETA TIEMS, KAS APSILANKĖ “REMOTE VILNIUS” SPEKTAKLYJE

9. Ar manote, kad Lietuvoje būtų populiarūs ir kiti panašaus pobūdžio projektai?

  1. Manau, kad būtų, mielai tokiame sudalyvaučiau
  2. Manau, kol tai nauja, tai traukia, Ir jei kas sugalvos dar šiek tiek kitaip tai žmonės eis.
  3. Ffccfd
  4. Taip, pasidalinus įspūdžiais su žmonėmis, kurie nebuvo, buvo susidomėję.
  5. TIKRAI TAIP!
  6. Taip.
  7. Manau atsirastų auditorija ir tokio tipo projektams.
  8. Beabejo
  9. Manau, kad tikrai būtų, tai įrodo šio projekto populiarumas.
  10. Būtų, bet trumpai.