ANKETA TIEMS, KAS APSILANKĖ “REMOTE VILNIUS” SPEKTAKLYJE
7. Ką naujo sužinojote apie save?
...kad esu ne gaujos žmogus.
Kad man labai gera būti tik su savimi ir kad buvimas grupėje išlaisvina.
Kad esu kvailos bandos dalis, kad ir kaip to nenorėčiau.
Visai komfortiška šokti vidury Katedros aikštės ir dar galiu nubėgti 100 metrų tarp pirmųjų.
Kad tokiose momentuose kai sneka kaip vidinis balsas tu nenori but salia pazistamu zmoniu
Kad nelabai esu susimąsčiusi apie tai, kas lieka mums mirus... Apie tapatybės problemą, tai ne tik žodis, kaip sakė balsas...
Pasirodo vis dar esu maištininkė. Žmogus iš esmės nesikeičia, kad ir kiek jam metų, kad ir kokius patyrimus jis išgyveno. Esminiai, pamatiniai bruožai niekur nedingsta.
Kad esu drąsi, kad myliu žmones, kad dievinu aštrius pojūčius.
Bijau prarasti žmogiškumą, todėl pati sau atsakiau, jog išsigelbėjimas - meilė. To niekas negali atimti iš žmogaus, manau, tam nepajėgus joks dirbtinis intelektas.
m. nieko. gal tik eilinį kartą priminė, kad esu linkęs pamiršti sveikatą.