ANKETA TIEMS, KAS APSILANKĖ “REMOTE VILNIUS” SPEKTAKLYJE

6. Ką naujo turo metu sužinojote apie Vilnių?

  1. Antakalnio kapinės, Sapiegos parkas, Sapiegos ligoninė, apdegės namas - niekada į jį neatkreipiau dėmesio. 5 aukšto terasa ant teatro stogo - naujos neatrastos vietos
  2. Nieko
  3. kadangi gyvenu Antakalnyje, pradžia man buvo truputį nuvilianti, bet nesu buvusi Sapiegų ligoninės koridoriuose, visiškas tvinpyksas
  4. Labai gražus Sapiegos ligoninės parkas - niekada nebuvau užsukęs!
  5. kad netikėtose vietose visad laukia varteliai, kuriuos reikia kažkam atidaryti
  6. Praejima per vidini kiema i dramos teatro galini iejima :)
  7. tikrai nieko. esu vilniete, todel gerai zinau vilniu, sito turo metu man niekas nebuvo atskleista, ko nezinojau. pavaziuoti trolebusu?!gal uzsienieciams tai egzotika, kurie kur ta spektakli. man - kasdienybe.
  8. 0
  9. Nežinau, kad yra tokia sena ligoninė, buvo įdomu ten apsilankyti. Įdomu buvo klausytis apie katedrą.
  10. Sužinojau, kad nepažįstu miesto.