ANKETA TIEMS, KAS APSILANKĖ “REMOTE VILNIUS” SPEKTAKLYJE

3. Kokie „ekskursijos” taškai jus ypatingai paveikė? Prašome pasidalinti.

  1. Visur, kur lankėmes ir šmirinėjome buvo gana paveiku.
  2. Kapinės, ligoninė.
  3. nera
  4. kapinės, ligoninė, teatro užkulisai
  5. Ligoninė, sudegęs namas, kapinės. Tai iš tiesų geros vietos kritiniam mąstymui apie žmogaus būtį bei civilizaciją.
  6. Turbūt ligoninė. Tikrai nejaukiai jose jaučiuosi, prisibijau sergančių žmonių... todėl buvo bingo :)
  7. Ižanga ir prie antkapių. Tiesiog taip sutapo, kad prieš tris mėnesius mirė mano senelis, tai buvo apie ką pamąstyti.
  8. Sudegęs namelis, mitingas, ligoninė, vieta prie veidrodžio.
  9. Man patiko: Veidrodis, teniso aikstele, sudeges namas, pereja (Taisykles ir bausme), bei paveikslai kur skaito knygas zmones gyvunams :)
  10. Kapinės, buvo ta vieta, kuri pradžioje nuteikė gal liūdnai arba privertė susimąstyti, kažką prisiminti. Bet tikrai šios vietos neišimkit iš spektaklio, ji palieka gilų įspūdį.