ANKETA TIEMS, KAS APSILANKĖ “REMOTE VILNIUS” SPEKTAKLYJE
3. Kokie „ekskursijos” taškai jus ypatingai paveikė? Prašome pasidalinti.
fjjfdiutfiuyh
ne
nezinau
a
lol ne
*pildau random anketa*
nepaveikė
Pradinis taškas. Nesu tenbuvusi. Labai patiko. Ligoninės pastatas. Nacionalinio užkulisiai (nors esu ten buvusi).
Viešos erdvės, kuriose reikėjo kažką daryti - pvz. Katedros aikštė.
Tragedijos paveikia labiausiai. Man labai jautrūs buvo degančio namo, ten gyvenusios šeimos "gyvenimo garsai". Užlipau į antrą namo aukštą, apdegusiais laiptais. labai paveiku