Kokie Jūsų manymu, yra dvikalbystės, trūkumai:
- trugdo kalbeti ir rasyti lietuviskai jauciamas akcentas tariant zodzius...
- Nematau trūkumų.
- Sunkiau sekasi suprasti ir rašyti lietuvių kalba
- Mažame amžiuje vaikui maišosi kalbos, kai kuri kalba būna daug aiškesnė.
- Nera trukumu
- Jokiu
- Jokiu
- Nera
- nera
- Kartais susimaišo ir padaro blogus vertimus, netaisiklingai pasako ar parašo lietuviškai