gali bendraut ir suprast su daugiau zmoniu, lengviau mokintis uzsieniu kalbu.
Vaikai yra gabūs kalboms ir manau tai tik pliusai.
Vaikas lengviau įsisąvina kelias kalbas.
Lengviau ismokti kt kalbas
Kalbu zinojimas yra gerai
Manau nėra blogai vaikams mokėti 3 kalbas nesu prieš
Socialinis laisvumas, platesnis požiūris į pasaulį
naudingos
džiaugiamės, kad lengvai moka ir supranta dvi kalbas, to ateityje tikrai prireiks
Gali bendrauti įvairiomis kalbomis