ANKETA KULTŪRINĖ IR ISTORINĖ ATMINTIS MIESTELIŲ HERALDIKOJE.

 

 

Gerbiamieji Žeimelio miestelio gyventojai,

 

Prašau Jūsų dalyvauti apklausoje apie Jūsų miestelį. Tyrime siekiama išanalizuoti miestelio heraldiką, sužinoti, kaip joje atsispindi kultūrinė ir istorinė atmintis. Kultūrinė atmintis – tai tokia kolektyvinės atminties forma, kuri nuolatos kinta dėl įvairiausių aplinkybių. Ši atmintis perteikdama ankstesnę patirtį, įtakoja dabartinės visuomenės sąmonę, vertybes ir gyvenimo būdą. Miestelių heraldika yra vienas iš kultūrinės atminties simbolių. Istorinė atmintis – tai įvykiai, datos, kurie yra prisimenami, išlieka žmonių atmintyje.

Jūsų nuomonė labai svarbi, atliekant tyrimą, kadangi būtent Jūs geriausiai žinote apie savo miestelį. Kviečiu Jus atsakyti į  klausimus ir taip padėti plėsti, gilinti žinias apie Jūsų miestelį, suprasti, kaip jos įtakoja šiandieninį praeities įvaizdį. Gauti rezultatai bus paskelbti ir pateikti apibendrintais skaičiais, diagramų ir lentelių pavidalu, todėl garantuojamas visiškas tyrimo dalyvių slaptumas.

 

ANKETA YRA ANONIMINĖ, TODĖL NEREIKIA RAŠYTI NEI VARDO, NEI PAVARDĖS.

 

AČIŪ !

 

 

 

 

v    Tyrimą atlieka Šiaulių universiteto, Humanitarinio fakulteto, Kultūros studijų magistrantūros studentė Gabrielė Jasiūnienė. Iškilus klausimams rašykite el.paštu  [email protected]

v    Dėkoju Lietuvos mokslo tarybai už Studentų mokslinės praktikos stipendiją.

 

ANKETA KULTŪRINĖ IR ISTORINĖ ATMINTIS MIESTELIŲ HERALDIKOJE.
Anketa neaktyvi
Anketos rezultatai yra prieinami tik anketos autoriui
Susikurti savo anketą