Anketa apie taksi

Kur Jums patogiausia išsikvietus laukti taksi?

  1. Betkur :D
  2. Stotelėje
  3. ten kur iskvieciau
  4. Ten kur būnų
  5. Prie stulpo
  6. prie stotelės
  7. patalpoje
  8. Stoty
  9. Nepatogu, lauke šalta, geriau peškom eit
  10. Ten, kur jį išsikviečiau