Anketa apie socialinių tinklų naudojimą

Jūsų nuomonė ar reikia uždrausti socialinius tinklus?

  1. Jokiu budu
  2. Ne
  3. Uždrausti gal ne, bet riboti būtų galima
  4. Neuždrausti, bet stipriai apriboti keliama turini
  5. Nu tikrai nemanau, kad reikėtų uždrausti, nebent ivesti tam tikrus apribojimus.
  6. Vaikams iki 10 metų tikrai taip
  7. Kadangi tai pagrindinis daugelio bendravimo būdas, tai nereiktų, nes sukeltų per daug bėdų.
  8. Ne
  9. Ne
  10. Nereikia.