Anketa apie socialinių tinklų naudojimą

Jūsų nuomonė ar reikia uždrausti socialinius tinklus?

  1. Uždrausti gal būt ne visus, tų, kuriuose žmonės randa vienas kitą, galimybę susisiekti, veikla gali būti apribota.
  2. Nereikia
  3. Nee wtf
  4. Ne
  5. ne
  6. Ne, nereikia, bet gerai būtu ir apribojimai.
  7. Ne
  8. Riboti, bet tikrai ne drausti
  9. Ne
  10. Tikrai ne