Anketa apie socialinių tinklų naudojimą

Jūsų nuomonė nuo kelių metų geriausia pradėti naudotis socialiniais tinklais?

  1. nuo 13
  2. 16-18
  3. Manau, kad kaikuriais sacialiniais tinklais geriausia nuodotis nuo 14 metų, bet kiti gali būt prieinami ir nuo 7 metų
  4. Kuo vėliau tuo geriau
  5. kuo vėliau tuo geriau, nes kuo anksčiau pradedi tuo kenkia ir pačiam žmogui, tampi priklausomas nuo socialinių tinklų ir neturint veiklos naršai juose
  6. Kuo vėliau
  7. 15
  8. 16m.
  9. 14
  10. Nuo 12-15m.