Anketa apie socialinių tinklų naudojimą

Jūsų nuomonė nuo kelių metų geriausia pradėti naudotis socialiniais tinklais?

  1. 13/15metu
  2. 13-14
  3. Kuo vėliau
  4. Nuo 14m.
  5. Manau geriausia būtų nuo 16 ar 18 metų kai asmuo gali atsakyt už savo veiksmus viešoje erdvėje.
  6. Nuo 15
  7. 18
  8. Nuo 13-14
  9. 13
  10. Nuo 15.