Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
↩ Rezultatai
Anketa apie socialinių tinklų naudojimą
Jūsų nuomonė nuo kelių metų geriausia pradėti naudotis socialiniais tinklais?
13/15metu
prieš daugiau nei 4m.
13-14
prieš daugiau nei 4m.
Kuo vėliau
prieš daugiau nei 4m.
Nuo 14m.
prieš daugiau nei 4m.
Manau geriausia būtų nuo 16 ar 18 metų kai asmuo gali atsakyt už savo veiksmus viešoje erdvėje.
prieš daugiau nei 4m.
Nuo 15
prieš daugiau nei 4m.
18
prieš daugiau nei 4m.
Nuo 13-14
prieš daugiau nei 4m.
13
prieš daugiau nei 4m.
Nuo 15.
prieš daugiau nei 4m.
«
1
2
3
4
S
M
L
»