Jūsų nuomonė nuo kelių metų geriausia pradėti naudotis socialiniais tinklais?
- nuo 13
- 16-18
- Manau, kad kaikuriais sacialiniais tinklais geriausia nuodotis nuo 14 metų, bet kiti gali būt prieinami ir nuo 7 metų
- Kuo vėliau tuo geriau
- kuo vėliau tuo geriau, nes kuo anksčiau pradedi tuo kenkia ir pačiam žmogui, tampi priklausomas nuo socialinių tinklų ir neturint veiklos naršai juose
- Kuo vėliau
- 15
- 16m.
- 14
- Nuo 12-15m.