Anketa apie socialinių tinklų naudojimą

Kokia jūsų nuomonė apie socialinius tinklus?

  1. Teigiama
  2. Beprasmis laiko praleidimas
  3. Gera, tik daro neigiama poveiki mažamečiams vaikams
  4. Nu mano nuomonė kiekvienas socialinis tinklas turi ir pliusų ir minusų
  5. Super, jeigu nebutu idealizuojamas vien tobulas gyvenimas
  6. Daro blogą įtaką žmonių gyvenimams.
  7. Padeda žmonėm bendrauti , bet to pačiu ir neša bloga įtaka
  8. Gera
  9. Manau, kad socialiniai tinklai yra gerai, nes galima bendrauti su draugais, giminaičiais, kurie yra svetur.
  10. Gera