Teigiama
Beprasmis laiko praleidimas
Gera, tik daro neigiama poveiki mažamečiams vaikams
Nu mano nuomonė kiekvienas socialinis tinklas turi ir pliusų ir minusų
Super, jeigu nebutu idealizuojamas vien tobulas gyvenimas
Daro blogą įtaką žmonių gyvenimams.
Padeda žmonėm bendrauti , bet to pačiu ir neša bloga įtaka
Gera
Manau, kad socialiniai tinklai yra gerai, nes galima bendrauti su draugais, giminaičiais, kurie yra svetur.
Gera