Puiki erdvė, tačiau žmonės joje praleidžia per daug laiko
Puikus dalykas:)
Jei per daug praleidziame laiko tai tas nera gerai, reiketu dziauktis gyvu bendravimu
nice
Nieko gero, kenkia visiems mums.
Neturiu nuomones
Daug propagandos, dezinformacijos, lyginimosi vienų su kitais, kartais fun dalyku yra
Yra ir pliusų ir minusų žiūrint iš kurios pusės pažiūrėsi
Gerai, kad yra, bet labai priklausomybę kelia
Teigiama