Anketa apie socialinių tinklų naudojimą

Kokia jūsų nuomonė apie socialinius tinklus?

  1. Puiki erdvė, tačiau žmonės joje praleidžia per daug laiko
  2. Puikus dalykas:)
  3. Jei per daug praleidziame laiko tai tas nera gerai, reiketu dziauktis gyvu bendravimu
  4. nice
  5. Nieko gero, kenkia visiems mums.
  6. Neturiu nuomones
  7. Daug propagandos, dezinformacijos, lyginimosi vienų su kitais, kartais fun dalyku yra
  8. Yra ir pliusų ir minusų žiūrint iš kurios pusės pažiūrėsi
  9. Gerai, kad yra, bet labai priklausomybę kelia
  10. Teigiama