Anketa apie socialinių tinklų naudojimą

Kokia jūsų nuomonė apie socialinius tinklus?

  1. tai puikus budas zinti kas vyksta
  2. Neutrali
  3. Labai gera
  4. Gera
  5. nei teigiama, nei neigiama
  6. Gera
  7. Atima per daug laiko, mažiau bendraujama gyvai
  8. Puikus dalykas
  9. Teigiama
  10. Gyvenimas palengvėjo, tačiau didžioji dalis žmonių tapo priklausomi. Gyvenimas buvo geresnis iki sioc. tinklų atsiradimo