Kokia jūsų nuomonė apie socialinius tinklus?
- tai puikus budas zinti kas vyksta
- Neutrali
- Labai gera
- Gera
- nei teigiama, nei neigiama
- Gera
- Atima per daug laiko, mažiau bendraujama gyvai
- Puikus dalykas
- Teigiama
- Gyvenimas palengvėjo, tačiau didžioji dalis žmonių tapo priklausomi. Gyvenimas buvo geresnis iki sioc. tinklų atsiradimo