Anketa apie socialinių tinklų naudojimą

Kodėl naudojate socialinius tinklus?

  1. Bendravimui, studijoms. Laiko praleidimui. Galimai dėl priklausomybės išsivysčiusios per tiek metų naudojimo.
  2. Nes įdomu,patinka
  3. Neturiu ką daugiau veikti