Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
↩ Rezultatai
Anketa apie socialinių tinklų naudojimą
Kodėl naudojate socialinius tinklus?
Bendravimui, studijoms. Laiko praleidimui. Galimai dėl priklausomybės išsivysčiusios per tiek metų naudojimo.
prieš daugiau nei 4m.
Nes įdomu,patinka
prieš daugiau nei 4m.
Neturiu ką daugiau veikti
prieš daugiau nei 4m.
«
1
2
3
4