Anketa apie socialinių tinklų naudojimą

Kodėl naudojate socialinius tinklus?

  1. sekti pazistamus ir vliogerius, izymybes
  2. Naujienos, komunikacija
  3. Tai yra labiausiai naudojama komunikacijos priemonė
  4. Įdomu ką kiti žmonės kelia
  5. Prasiblaškimui, bendravimui su kitais, ieškant informacijos ar norint sužinoti kas domina
  6. Parogus susisiekimo būdas
  7. Dėl naujos informacijos, dėl susisiekimo su kitais
  8. Bendrauti su draugais, sužinoti pasaulines naujienas.
  9. Iš ten galima pasisemti idėjų, sužinoti naudingos informacijos.
  10. Naudoju bendravimui, taip pat domėtis man sportu ir hobiais, kitomis veiklomis, pirkimo aktualijomis.