Anketa apie socialiniai tinklų naudojimą

Anketos tikslas sužinoti kiek žmonės praleidžia laiko socialiniuose tinkluose, kokius socialinius tinklus naudoja, ir kokią įtaką jie turi žmogaus gyvenime

Kiek laiko per dieną praleidžiate socialiniuose tinkluose?

Kokius socialinius tinklus naudojate?

Kiek laiko galite išbūti be socialinių tinklų?

Kodėl naudojate socialinius tinklus?

  1. Iš įpročio
  2. Bendravimo priemonė, ieškau įkvėpimo tokiuose puslapiuose kaip pinterest, instagram, nes taip greičiau praeina laikas, nors labiau yra kaip įprotis
  3. Sužinočiau naujienas ir susisiekti su žmonėm

Kokia jūsų nuomonė apie socialinius tinklus?

  1. Teigiama
  2. Teigiama
  3. Jie žalingi žmonėms, nes jie nejaučia kiek laiko išnaudoja veltui ir tai tampa kaip manija
  4. Vidutinė

Jūsų lytis

Jūsų amžius

Jūsų nuomonė nuo kelių metų geriausia pradėti naudotis socialiniais tinklais?

  1. 14
  2. Kuo vėliau tuo geriau
  3. Vaikams kuo vėliau ir riboti laiką prie jų
  4. Nuo 13 metų

Jūsų nuomonė ar reikia uždrausti socialinius tinklus?

  1. Ne
  2. Ne
  3. Reiktų skatinti mažesnį jų naudojimasi
  4. Ne
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą