Anketa apie Gestų kalbos mokymosi programėlę

Kaip manote, kiek tokia programėlė turėtų kainuoti?

  1. 300
  2. 3eur
  3. NEMOKAMAI
  4. Manau tokia programėlė turėtų būti nemokama.
  5. kaina turetu buti prieinama kiekvienam
  6. 5lt
  7. NEZINAU
  8. Nemokama, kad kuo daugiau žmonių tai išmiktų
  9. Apie 20lt.
  10. turėtų būti nemokama