Animatoriaus paslaugų reikalingumas Druskininkų „Eglės sanatorijoje“

22. Kaip Jums atrodo, ar animatorius yra reikalingas sanatorijoje?

  1. Jeigu būtu daugiau veiklu, į jas nespėčiau nueiti dėl proceduru
  2. nes aš sanatorijoje esu be vaiku
  3. nes būtu daugiau laisvalaikio praleidimo užsiėmimu
  4. Sanatorija yra gydymo įstaiga, todėl neturėtų būti daug aktyvių veiklų jos gventojams
  5. esamų veiklų pakanka
  6. nes vaikus reikia užimti, kad tėvai pailsėtų
  7. nes vaikam trūksta veiklos
  8. nes visiems žmonėms būtų smagiau
  9. įvairesnė veikla būtų
  10. nes dienos metu žmonės eina į gydyklas