22. Kaip Jums atrodo, ar animatorius yra reikalingas sanatorijoje?
- žmonės atvažiuoja gydytis, ne ne linksmintis
- sanatorijoje animatoriaus paslaugos nėra reikalingos
- Neturiu nuomines
- NEŽINAU, KĄ JIS VEIKIA
- NETURIU NUOMONĖS
- sanatorijoje dienos metu daug procedūrų
- Nebent tam tikrų didesnių švenčių proga
- Neturiu nuomonės
- Visko užtenka
- Užtenka veiklu