2. Dėl kokių pagrindinių priežasčių nesilankote spektakliuose? (Atsakymą įrašykite)
- Mažai reklamos
- Dėl laiko stokos
- Trūksta reklamos, spektakliai modernūs, norisi klasikos
- Laiko stoka
- Prastas repertuaras, trūksta gerų spektaklių
- Dėl laiko ir kainos
- Apsileidęs, nepagaunu informacijos
- Nelieka laiko
- Nelieka laiko
- Trūksta laiko