13. Jeigu nesate dalyvavę, nurodykite kodėl?
- D
- Neradau kompanijos kas kartu dalyvautų
- Nežinojau kad vyksta
- Manau trūksta informacijos sklaidos, nelabai yra siūlomos šios treniruotes, nes neesu girdėjęs
- Nesidomėjau
- Nes neturiu laiko
- Nerandu kompanijos su kuo dalyvauti
- Nes nesu šio miesto gyventoja.
- Laiko stoka
- nes nieko nežinau apie jas