13. Jeigu nesate dalyvavę, nurodykite kodėl?
- Nezinojau
- Laiko stoka
- Negaliu dėl sveikatos
- Nesutapo laikas o gal poreikiai ne tokie :/
- Nes gyvenu ne pačioje Tauragėje
- Nes neturiu laiko
- Mažai informacijos
- Dalyvaučiau, jeigu dalyvautų ir draugai
- Nebuvo galimybes
- Nedomina