13. Jeigu nesate dalyvavę, nurodykite kodėl?
- Nesudomino
- Nes neteko apie jas girdėti
- nezinau
- Neturiu laiko
- Nes gyvenu pakankamai toli nuo Tauragės, tačiau esant progai manau mielai sudalyvaučiau :)
- Negyvenu Tauragėje
- Nėra kada, o dabar negalima
- Gyvenu kitame mieste
- Nedrįsau pamėginti
- .