Agresijos (ne)valdymas

Ko jūsų nuomone trūksta reklamai, kad ji būtų paveikesnė?

  1. Kažko reikšmingesnio
  2. parodyti kodėl agresija yra blogai
  3. Labiau paveikiančio paveiksliuko
  4. Labiau jauninačių priemonių
  5. Eh
  6. Nezinau.
  7. .
  8. Galbūt realių faktų apie agresiją
  9. Daugiau informacijos
  10. kazkokiu empatisku minciu: kaip jauciasi kitas kazkokio dalyko metu, kokia zala kazkas daro man. Kad agresija pati savaime jokios naudos neduoda, bet ka pati emocija duoda MAN. Kiek energijos kainuoja