Kodėl dažniausiai renkates būtent šią viešojo transporto priemonę?
patogiau, Sasha)
Nes traukiniu nera mano mieste, o taksi brangu
pigu ir lengvai galima pasiekt reikiama vieta
man reikalingais maršrutais nuvyksta greičiau nei autobusai, kainuoja tiek pat arba pigiau, patogiau važiuoti - daugiau vietos, yra wc, kavos aparatas, šiaip labai mėgstu traukinius.
nes taksi per brangu, o traukiniai ten nevaziuoja kur man reikia