AB LIETUVOS GELEŽINKELIAI ĮMONĖS VERTINIMAS

Kodėl dažniausiai renkates būtent šią viešojo transporto priemonę?

  1. patogiau, Sasha)
  2. Nes traukiniu nera mano mieste, o taksi brangu
  3. pigu ir lengvai galima pasiekt reikiama vieta
  4. man reikalingais maršrutais nuvyksta greičiau nei autobusai, kainuoja tiek pat arba pigiau, patogiau važiuoti - daugiau vietos, yra wc, kavos aparatas, šiaip labai mėgstu traukinius.
  5. nes taksi per brangu, o traukiniai ten nevaziuoja kur man reikia
  6. Daugiau maršrutų pasirinkimo ir pigiau kartais
  7. Mano manymu, taip yra patogiausia keliauti.
  8. nes traukiniai nevazineja ten kur man reikia
  9. Pigiausia
  10. Nes daug greiciau atvaziuoji