Useraac
Results3
Vieša
Pranešti

Aac.lt klausia: kokią svarbą buhalterinės paslaugos užima jūsų versle?

Aac.lt pagrindinė veiklos sritis buhalterinės paslaugos. UAB AAC atliekamos šios buhalterinės paslaugos: ilgalaikio turto apskaita, mokesčių apskaičiavimas, kiekinė sandėlio apskaita, darbo užmokesčio apskaita, taip pat remiantis LR įstatymais ruošiamos mėnesinės ir metinės mokesčių deklaracijos, ketvirtinės SODROS ataskaitos bei  kitos ataskaitos ir pažymos. Taip pat registruojami pirkimai ir pardavimai, banko ir kasos dokumentai, sudaromos avanso apyskaitos, teikiama dokumentų pateikimo VMI ir SODRAI paslauga.

UAB AAC taip pat gali padėti jeigu planuojate turėti savo verslą ir Jus domina įmonės steigimas. Paruošiami visi įmonių steigimo dokumentai, konsultuojama dėl papildomų dokumentų reikalingumo, kuomet vyksta įmonės steigimas, įmonės likvidavimas ar įmonės pertvarkymas. Taip pat konsultuojama įmonės valdymo klausimais bei teikiamos kitos paslaugos.

Aac.lt teikiamos buhalterinės paslaugos verslui, todėl šioje apklausoje norime ištirti žmonių turinčių ar planuojančių turėti savo verslą požiūrį į šių paslaugų svarbą.

Jei turite klausimų, galite su mumis susisiekti:

Tel: +37060963625

El. paštas: [email protected]

Mus facebooke rasite šiuo adresu: https://www.facebook.com/aac.lt/

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Pic
Ar turite savo verslą?
Jei turite, kokio dydžio Jūsų įmonė?
Kaip manote, kam turėtų būti paskirta atlikti buhaterinę apskaitą?
Kodėl?
Ar kokybiškai atlikta buhalterinė apskaita Jūsų įmonėje yra vienas didžiausių prioritetų?