Useraac
Vieša
Pranešti

Aac.lt klausia: ar pajamų deklaravimas Jums yra lengvas ir suprantamas procesas?

Aac.lt pagrindinė veiklos sritis buhalterinės paslaugos. UAB AAC atliekamos šios buhalterinės paslaugos: ilgalaikio turto apskaita, mokesčių apskaičiavimas, kiekinė sandėlio apskaita, darbo užmokesčio apskaita, taip pat remiantis LR įstatymais ruošiamos mėnesinės ir metinės mokesčių deklaracijos, ketvirtinės SODROS ataskaitos bei  kitos ataskaitos ir pažymos. Taip pat registruojami pirkimai ir pardavimai, banko ir kasos dokumentai, sudaromos avanso apyskaitos, teikiama dokumentų pateikimo VMI ir SODRAI paslauga.

UAB AAC taip pat gali padėti jeigu planuojate turėti savo verslą ir Jus domina įmonės steigimas. Paruošiami visi įmonių steigimo dokumentai, konsultuojama dėl papildomų dokumentų reikalingumo kuomet vyksta įmonės steigimas, įmonės likvidavimas ar įmonės pertvarkymas. Taip pat konsultuojama įmonės valdymo klausimais bei teikiamos kitos paslaugos.

Kadangi viena iš Aac.lt teikiamų paslaugų - pajamų deklaravimas, todėl šioje apklausoje norime išsiaiškinti, ar įmonių savininkai nusimano apie tai? Ir kam perleidžia šį darbą jei kyla sunkumų?

Jei turite klausimų, galite su mumis susisiekti:

Tel: +37060963625

El. paštas: [email protected]

Mus facebooke rasite šiuo adresu: https://www.facebook.com/aac.lt/

Pic
Ar turite savo verslą?
Ar pajamų deklaravimas Jums yra aiškus ir suprantamas?
Jei kyla klausimų deklaruojant pajamas, kas Jums padeda?

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų190453
Atsakymų01

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »