Kokios Tavo didžiausios svajonės susijusios su mokykliniu gyvenimu?
Gerai išsimokyt ir baigti še mokyklą kuo greičiau, pageidautina 12 klasių.
Mano viena iš svajonių - baigti gerai 12 klasių tam kad galeciau toliau mokytis ir siekti savo užsibrėžtų tikslų.
Tiesiog palaikyti gerus pažymius kiek galima daugiau pamokų ir stengtis mokintis tiek dėl pažymių, tiek dėl savęs ir bendro išsilavinimo
absoliučiai nieko, man niekas iš čia nebūtina jos siekti.
Gerai mokytis ir turėti gerus pažymius.
nėra, aš praradau viltį jau
Kad pagaliau direktorė atsipeikėtų ir darytų kas kitiems yra gerai o ne tik jai. Labai linkiu šito šitai mokyklai ir geros psichologinės būklės tiek mokykloje tiek namie tiek kažkur kitur.
Mano didžiausia svajonė, tai baigti puikiai šią mokyklą ir siekti tolimesnių gyvenimo tikslų.
Įstoti į aukštąją mokyklą ir gerai baigti mokslus, kad tapčiau pareigūnė.
Galbūt grupinis bendradarbiavimas, nes visi gali pagelbėti, išsakyti savo nuomonę, pataisyti klystantį.